PeakOptical SC/PC-LC/PC, Duplex, OM4, 1M,

Fiber Diameter: 50/125µm

PTFMO4-04F


5711737044858
  • 25+ fjernlager (2 dage til vores lager)

Mere information om produktet

Funktioner
Kabellængde1 m
Fiber optik typeOM4
Stik 1LC
Stik 2SC
Stik kønMale connector / Male connector
KabelfarveFlerfarvet
Core diameter50 µm
Beklædning, diameter125 µm
Yderligere information
Garanti2 år
Hjemmesidehttp://www.peakoptical.com/product/multimode-patchcords/
* Ovenstående produktdata er leveret af Icecat. EET kan ikke gøres ansvarlig for eventuelle forkerte informationer.

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Tilføj til favoritter
Slet
Slet fra denne liste
Senest besøgte
Du har besøgt denne side for nyligt
Foretrukken enhed
Enheden er i din favoritliste
Overvåg
Modtag en email <br/> når dette produkt <br/> er på lager
Prisfald
Rabatten er baseret på standardpriser og er fratrukket den gældende pris