PeakOptical GLC-SX-MM LACGSX Compliable, 8

0.5km, 7.5dB, 1.25Gb/s

PeakOptical PSFP-24-3831M-12F. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1250 Mbit/s, Grænseflade type: SFP

PSFP-24-3831M-12F


5711737008546
  • 50+ fjernlager (2 dage til vores lager)

Mere information om produktet

PeakOptical transceivers are fully compatible with leading manufacturers of switches, routers, etc. The product line includes a complete selection of classic 100/155/622 Mb/s and 1/2/4/8 Gb/s transceivers, as well as the more advanced 10 Gb/s transceivers and CWDM/DWDM solutions in 1G and 10G versions. PeakOptical transceivers can be delivered in all the popular formats, like SFP, GBIC; SFP+, XFP, XENPAK, X2, 1x9 and SFF. PeakOptical’s transceivers are among the market’s absolute best and are known for their extensive reach, stability and uniformity, as well as the market’s best guarantee, the PeakOptical Limited Lifetime Warranty. PeakOptical is also completely compatible with network products from leading OEMs, such as Cisco, HP, Juniper, Zyxel, Ayaya, Brocade, Extreme, Alcatel, Allied-Telesis, Foundry, Huawei, Riverstone, Entrasys and more.

* Ovenstående produktdata er leveret af Icecat. EET kan ikke gøres ansvarlig for eventuelle forkerte informationer.
Præstation
SFP modtagertypeFiberoptisk
Maksimal dataoverførselshastighed1250 Mbit/s
Grænseflade typeSFP
Multitilstand fiber (MMF) understøttet
Fiber optisk strømstikLC
Maksimal overførselsafstand550 m
Bølgelængde850 nm
Yderligere information
Garanti2 år
Hjemmesidehttp://www.peakoptical.com/product/sfp/
* Ovenstående produktdata er leveret af Icecat. EET kan ikke gøres ansvarlig for eventuelle forkerte informationer.

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Tilføj til favoritter
Slet
Slet fra denne liste
Senest besøgte
Du har besøgt denne side for nyligt
Foretrukken enhed
Enheden er i din favoritliste
Overvåg
Modtag en email <br/> når dette produkt <br/> er på lager
Prisfald
Rabatten er baseret på standardpriser og er fratrukket den gældende pris