MicroOptics SFP, 1.25Gb/s, LC-LX, 550m SMF

XCVR, 1310nm, 10km, DDMI **100% HPE Aruba Compatible**

MO-P-S311213CL10

5711045425202

J4859A, J4859B, J4859C, J4859D
  • 50+ på lager

Mere information om produktet

Yderligere information
Garanti3 år
Kompatible ModellerProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
Egenskaberbackwards compatible with J4859A. J4859B
Standard1000BASE-LX10

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Tilføj til favoritter
Slet
Slet fra denne liste
Senest besøgte
Du har besøgt denne side for nyligt
Foretrukken enhed
Enheden er i din favoritliste
Overvåg
Modtag en email <br/> når dette produkt <br/> er på lager
Prisfald
Rabatten er baseret på standardpriser og er fratrukket den gældende pris