MicroConnect LC/UPC-LC/UPC 1m 50/125 OM5

MM Duplex LSZH OD: 2mm, 0.2dB Lime Green

FIB551001

5711783852476
  • 5 på lager

Mere information om produktet

Yderligere information
Garanti25 år
FarveLime Green
Stik Type 1 LC Duplex Male
Stik Type 2 LC Duplex Male
INSERTION LOSS<0.2dB
Længde1m
MaterialeLSZH
MAXIMUM ATTENUATION850nm--<4dB/km
MIN BANDWIDH850nm--1300nm
MIN BENDING RADIUS15mm
MODE TYPEOM5
OP TEMP-10~+60?
PakningNeutral
POLISHUPC-UPC
STORAGE TEMPERATURE-10~+60?
Teknisk TegningKlik her for teknisk tegning
TEST100% tested

{{vmRightBottomPopup.successMsg}}

{{vmRightBottomPopup.title}}

{{vmRightBottomPopup.body}}

*
*
Tilføj til favoritter
Slet
Slet fra denne liste
Senest besøgte
Du har besøgt denne side for nyligt
Foretrukken enhed
Enheden er i din favoritliste
Overvåg
Modtag en email <br/> når dette produkt <br/> er på lager
Prisfald
Rabatten er baseret på standardpriser og er fratrukket den gældende pris